Haberler

Kayaoğlu Nakliyat olarak müşterilerimizin güvenini kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Maalesef ülkemizde taşımacılık hizmetlerini yasal prosedürlere bağlı olarak gerçekleştiren firma sayısı çok az. Bu nedenle müşterilerimiz çoğu zaman resmi olmayan kurumlarda hizmet almaya çalışmakta, sonucu belli olmayan büyük zararlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu nedenle müşterimizi bilinçlendirerek nakliye süreçlerinin çok dikkat isteyen bir çalışma olma farkındalığını belirtmek durumundayız.

Kayaoğlu nakliyat olarak firmamız resmi ticari bir kuruluştur. Tüm taşıma faaliyet belgelerine sahiptir. Ayrıca firmamız sektörde müşteri ve nakliye firmalarının süreçlerini iyileştirmeyi amaçlayan END Evden Eve Nakliye Derneğine üye bir kuruluştur. Firmamızdan alacağınız nakliye hizmetlerinde sonucu belli olmayan zararlar ile karşılaşmazsınız.

Ümraniye Çakmak Kurumsal Nakliyat

Ümraniye Çakmak Kurumsal Nakliyat

Ümraniye Şerifali semtinde yer alan kurumsal müşterimizin eşyalarını %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak taşıdık. Selimoğlu Plazada bulunan kurumsal müşterimizin eşyaları uzman ekibimiz tarafından paketlenerek nakliye hizmeti verildi.

Çukur - İdris Koçovalı Bizi Tercih Etti

Çukur - İDRİS KOÇOVALI - Kayaoğlu Nakliyat

ÇUKUR dizisinin değerli OYUNCUSU İdris Koçovalı. Ercan Kesal ve Bir zamanlar çukurova dizisinde oynayan eşi Sevda Çağlayan. Nazan Kesal taşımalarında bizi tercih ettikleri için KESAL Ailesine teşekkür ediyoruz.

Kayaoğlu Nakliyat Tanıtım Videosu Yayında

Kayaoğlu Nakliyat'ın sunmuş olduğu hizmetleri anlatan kısa videosu yayına girdi. Asansörlü taşıma, evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, eşya depolama gibi hizmetlerin sunulduğu Kayaoğlu Nakliyat hep daha ileriye gitmek için var gücüyle çalışıyor.

Kayaoğlu Nakliyat Sitemiz Taklit Ediliyor

Kayaoglu-Taklit-ediliyorKAYAOĞLU NAKLİYAT olarak 2000 yılından bu yana nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler başarıyla sonuçlandı ve KAYAOĞLU markası ile adımızı tüm Türkiye’ye duyurduk.

Nakliyeci Hırsız Çıktı

Korsan Nakliyecilere Dikkat