Piyano Taşıma

Piyano Nakliye

piyano-tasima-fiyatlari

Kayaoğlu Nakliyat, taşıma hizmetlerini sunarken elektronik eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması işlemine büyük hassasiyet göstermektedir. İlgili ürünlerin demontajı ve paketlenmesi özel ambalajlar ile yapılmaktadır. Tüm ürünleriniz sigortalanmakta, olası kazalar durumunda ürünleriniz güvence altına alınmaktadır.

Piyano taşıma fiyatlarını öğrenmek isteyen müşterilerimiz için ortalama olarak 500 TL ile 2000 TL arasında bir fiyat belirtilebilir. Piyano taşıma fiyatlarını net olarak öğrenmek için 444 3 972 nolu telefon numaralarımızdan bizlere piyano ürününüzün nereden nereye taşınacağı hakkında bilgi vermeniz durumunda sizlere net olarak piyano taşıma fiyatı veriyor olacağız.

Piyano taşıma ücretleri her yıl değişen bir hizmet kalemi olmamakla birlikte burada fiyatı belirleyici unsur ürünlerin nereden nereye taşınacağı bilgisinin net olarak tarafımıza iletilmesidir. Bu bilgiler ile araç gider hesapları yapılarak piyao taşıma ücretleri belirlenmektedir. Diğer bir unsur ise taşınacak piyanonun ölçüleridir. Piyano ölçüsüne göre ekipman ve personel kaynağı sağlanarak hiçbir sorun yaşanmadan piyano taşıma işlemi yapılmaktadır.

Firmamız, piyano taşıma firmaları arasında İstanbul’da lider konumda olup bu yönde tarafımıza gelen taleplerde mükemmel hizmet anlayışı ile müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır. Dijital piyano taşıma hizmetini de sunan firmamız bütün piyano çeşitlerinin taşınmasında hizmet sunmaktadır.

Piyano taşıma hizmetleri ile sektörde elektronik ürünlerin taşınmasında lider güvenilir firmalar arasında yer almakta, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmaktayız. Bu hizmetlerimizden biri olan piyano taşıma hassas işçilik gerektiren bir taşıma işlemidir.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.