Eşya Depolama

ev-esyalari-icin-kiralik-depo-fiyatlariEv Eşyaları için Kiralık Depo

Kayaoğlu Nakliyat; evden eve nakliye hizmetleri, şehirler arası nakliyat ve şehiriçi nakliye hizmetleri gibi tüm taşıma hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır. Müşterilerimiz farklı nedenlerden dolayı ev eşyaları için kiralık depo fiyatları hakkında tarafımızdan bilgi almaktadırlar. Kayaoğlu Nakliyat olarak ev eşyaları için kiralık depo fiyatları konusunda da hizmet vermekteyiz. Firmamızın güvencesi altında bulunan kiralık depolarımız ile eşya koymak için depo arayan müşterilerimize ekonomik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz depolama yapmak istediği eşyalarını tarafımıza ileterek eşyaları için uygun büyüklükte bir depo alanı ayrılmaktadır. Depo kiralama süresine göre kiralık depo fiyatları belirlenerek müşterimize fiyat bilgisi verilmektedir. Müşterimiz ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde ürünler sigortalı bir şekilde müşterimizin istediği süre sonuna kadar güvenli bir ortamda eşyalar muhafaza edilmektedir.

Eşya koymak için depo yeri arayan müşterilerimize hızlı depolama çözümleri sunuyoruz. İster ev eşyası olsun ister iş yeri eşyaları olsun müşterilerimizin tüm ürünlerini geniş araç filomuz ve yeterli sayıda uzman personelimiz ile farklı seferlere gerek kalmadan hızlı depolama hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz bizlere ulaştığında proje yöneticimiz müşterimiz için alternatif depo alanları hakkında bilgi vermektedir. Eşya yoğunluğuna göre müşterimizin tercih ettiği depo alanına müşterimizin eşyaları depolanır. Güvenli alanlarda muhafaza edilen eşyalar müşterimizin istediği gün ve saatte istediği farklı lokasyona taşınır.

Ev eşyası için kiralık depo arama yapan müşterilerimize firmamız ekonomik çözümler üretmektedir. Uygun maliyetli avantajlı kiralık depo fiyatlarını müşterilerimize iletmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz depolama hizmetini anlatarak bütçelerine en uygun depolama çözümünü öneriyoruz.

Kayaoğlu Nakliyat, sunduğu depolama hizmetleri ile ev depolama firmaları arasında yer almakta ve tercih edilen işletmeler arasında bulunmaktadır. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tüm depolama ihtiyaçları konusunda alternatif ve ekonomik çözümler üreten firmamız sizler için de ev depolama firması seçiminde öncü firmalardan biridir.

Konteyner depo kiralama hizmeti talep eden müşterilerimiz de bulunmaktadır. Yurtdışından gelen müşterilerimiz tüm eşyalarını konteyner bazında depolama çözümü talep etmektedirler. Kayaoğlu Nakliyat, konteyner depo kiralama hizmeti ile müşterilerimizin tüm eşyalarını farklı bir alana ihtiyaç olmadan bağımsız bir şekilde depolanabilmektedir. Konteyner taşımacılığı da nakliye hizmetlerinin sunulmasında daha da kolaylık sağlamaktadır.

Ev eşyası depo kiralama hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bilgi talep formumuzu doldurmanız durumunda en kısa süre içerisinde talebiniz ilişkin müşteri yetkilimiz tarafınıza ulaşacak ve gerekli bilgileri aktarıyor olacaktır.

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

Merkezi İstanbul Ataşehir'de faaliyetlerini sürdüren Kayaoğlu Nakliyat, eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. İstanbul'un anadolu ve avrupa yakasında bulunan depoları ile müşteri ihtiyaçlarına göre 20 m2 den 200m2 ve daha fazla alanlar üzerinde hizmet vermektedir. Eşyaların durumuna göre depolama alanlarındaki hizmetlerimiz de farklılık göstermektedir. Eşyalar arasında ısıya bağlı etkilenen eşyalar varsa depo alanları buna bağlı olarak seçilmektedir. Tüm eşyalar olası su baskınlarına karşı raf düzeninde saklanmakta, olası yangın ihtimaline karşı yangın ihbar sistemi bulundurulmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz değişik nedenlerden dolayı evden eve taşıma hizmeti ya da ofis taşıma hizmeti sırasında yeni taşınma yerinin hazır olmamasından dolayı ya da farklı ihtiyaçlardan dolayı eşyaların depoya taşınmasını istemektedirler. Kayaoğlu Nakliyat ev eşyası taşıma hizmetini nasıl kaliteli bir şekilde sağlıyorsa İstanbul eşya depolama hizmetini de ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

İSTANBUL DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat İstanbul'un her semtinde depolama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Depolama hizmeti talep eden tüm müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız depolama hizmetlerinde tercih edilen firmalar arasındadır. Sektörde 20 yılı geçkin bir süredir hizmet veren firmamız uzman personel ve güvenli depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama fiyatlarımız ise müşteri eşyalarına göre tespit edilmekte ve kiralama süresi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. İstanbul Depolama hizmetinde en iyi kalite ve en iyi fiyat garantisi sunarak müşterilerimizi geri çevirmiyoruz. İstanbul depolama hizmetini Kayaoğlu Nakliyat'dan tercih eden müşterilerimize yıl içerisinde ki diğer nakliyat hizmetleri için de %5 indirim sağlıyoruz.

İSTANBUL EV EŞYASI DEPOLAMA

Müşterilerimiz iş değiştirme, şehir değiştirme veya ülke değiştirme gibi durumlarda ev eşyalarını geçici süre ile depolamak istemektedirler. Henüz netleşmeyen bu süreçte ev eşyalarını depolamak iyi bir fikirdir. Ancak ev eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bunun için dikkat edilmesi gereken noktalardan birkaçı aşağıdaki gibidir.

* Eşya depolama firması tercih ederken tüm yetki belgelerine sahip olduğunu ve yetki belgelerinin tarihlerinin geçerli olduğunu kontrol ediniz.
* Eşya depolama hizmeti ile ilgili referansları kontrol ediniz.
* Hizmet alacağınız kurumun bir iş yeri olduğunu teyit ediniz.
* Eşya depolama hizmeti ile ilgili bir sözleşme imzalayınız.
* Eşyalarınız için sigorta talebinde bulununuz.

İstanbul ev eşyası depolama hizmeti alırken dikkat edilecek hususlar bu şekilde olup her zaman yasal devlet tarafından onanmış güvenilir firmalar ile çalışınız. Daha ucuz ancak hiçbir şekilde güven vermeyen firmaları tercih etmeniz durumunda bir çok mağduriyet ile karşılacağınızı unutmayınız.

İSTANBUL ANTİKA EŞYA DEPOLAMA

Türkiye'nin değişik bölgelerinde özellikle nüfus yoğunluğunun fazla olduğu başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde antika eşya depolama hizmetini de müşterilerimiz talep etmektedirler. Antika eşyaların depolanması ev eşyalarına göre riskleri daha fazladır. Eşyaların taşınmasından saklama koşullarına kadar geçen tüm süreç uzmanlık istemektedir. Ürünlerin depolanacağı alan ortam şartları ürünlere vereceği zarar hepsi özenle dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Antika eşya depolama hizmeti sırasında bulunduracağımız bilir kişi ile birlikte antika eşyaların fizibilite çalışması yapılarak durumları hakkında rapor hazırlanmaktadır. Eşyaların korunma süreçleri hakkında bilgi alınmakta ve paketlemeleri buna göre yapılmaktadır. Bulunması gereken ortam şartları yine bilirkişi gözetiminde kayda alınmaktadır. Hazırlanan rapora göre saklama koşulları uygun olan depo tercihi yapılarak antika ürünlerin taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

İstanbul'da antika eşya depolamak isteyen tüm müşterilerimiz sunduğumuz hizmeti beğenmekte ve eşyalarına gösterdiğimiz özenle Kayaoğlu Nakliyatı tercih etmektedirler.

SİGORTALI EŞYA DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat tüm eşya nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde sigortalı eşya depolama çalışmasını yapmaktadır. Müşterilerimize sadece söz ile değil yazılı yaptığımız anlaşma ile de mallarını koruyacağımızı beyan ederiz. Nakliyat sürecinde eşyaların başına gelebilecek zararlar bu sözleşme kapsamında teminat altına alınmaktadır. Böylece müşterilerimiz güven içerisinde firmamızı tercih ederler. Sigortalı eşya depolama hizmetinde birinci öncelik müşteri güvenini sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde olan Kayaoğlu Nakliyat bu süreçte sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamış ve şikayet almayan firmalar arasında yer almıştır. Sigorta eşya depolama da bu memnuniyeti sağlayan firmamıza iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL HIZLI EŞYA DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat depolama yapılacak eşyaların durumuna göre araç, ekipman ve personel bulundurma garantisini vermektedir. Bu süreçte bir ekibin ya da bir ekipmanın hazır olmaması tüm nakliyat süreçlerini etkileyecektir. Kayaoğlu Nakliyat İstanbul'da hızlı eşya depolama yapan yegane firmalardan biridir. Yüksek katlarda bulunan eşyalarınız bizim için sorun olmamaktadır. Asansörlü eşya taşıma araç ve ekipmanlarımız ile kaçıncı katta olursanız olun eşyalarınız çok hızlı bir şekilde taşınmakta ve depolanmaktadır. Eşyalarınızın az veya çok oluşu da önemli değildir. İster çok katlı iş yeriniz olsun ister tek katlı iş yeriniz olsun personellerimiz buna göre artırılmaktadır. Böylece İstanbul'da hızlı eşya depolama hizmetini sunan firmalar arasında olmaktayız. Hızlı eşya depolama hizmetini sunarken kaliteden asla taviz vermeyiz. Hızlı eşya depolamanın inceliklerini uzun yıllardan beri vermiş olduğumuz profesyonel hizmetten öğrendik. Bu süreçte müşterilerimiz istediği zamanda eşyalarını taşır istediği zamanda depolar ve yine istediği yere naklini gerçekleştiririz. Verdiğimiz tarihi sözleşmeye yazar müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışırız.

Kayaoğlu nakliyat depolama hizmetleri ile müşterilerinin tercihi olmaya devam etmektedir. Bize danışan bilgi alan tüm müşterilerimize teşekkür eder, müşterimiz olmanızı görmekten memnuniyet duyarız.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.