Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

sehirici-nakliye-hizmetlerisehirici-nakliye-hizmetleriKayaoğlu Nakliyat, Anadolu yakası evden eve nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız END Nakliyeciler Derneğine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Resmi olarak talep edilen tüm taşıma belgelerine sahiptir.

Firmamız Türkiye’de bilinen en iyi evden eve nakliyat İstanbul firmaları arasında bulunmaktadır. Kurumsal hayatına 1990 yılında başlayarak nakliye sektöründe günümüzde önemli bir konuma gelen firmamız, sektörde kaliteli hizmet sunmak ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.

Kayaoğlu Nakliyat büyükşehirler başta olmak üzere İstanbul uygun nakliyat firmaları sıralamasında ilk 5 firma içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sıradan nakliye hizmetlerinin çok üstünde bir hizmet sunan firmamız, uygun nakliyat çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha da üst sıralara çıkmak için özveri ve titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerimizin İstanbul ili için taşıma hizmetlerinde tercihleri, evden eve nakliye istanbul firması olmuştur. Bu liste içerisinde yer alan Kayaoğlu Nakliyat, otoriteler tarafından müşteri ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan standartlara uygun, tüm taşıma hizmet belgelerine sahiptir. Birinci önceliğimiz devletimiz nezdinde resmi ve kamu yararını gözetecek hizmet odaklı bir firma olmaktır. Bu nedenle Kayaoğlu Nakliyat, evden eve nakliye İstanbul firmaları arasında tercih edilen başarılı nakliye firmalarındandır.

Sunduğumuz hizmetlerin ana kalemi nakliye hizmetleri olmakla birlikte, sektörde yer alan yüzlerce yasadışı firmaları ve Pazar payını düşündüğümüzde rekabetçi fiyatlar ile tercih edilebilir bir nakliye firması olmak için kalitesinden ödün vermeden uygun nakliye firmaları arasında yer alıyoruz. Burada müşterimizin bütçesi doğrultusunda hizmetimizden taviz vermeden uygun nakliye çözümü üzerinde anlaşarak nakliye hizmetini yerine getiriyoruz. Haberlerde ve sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan sektörümüzün adını da lekeleyen merdiven altı diye tabir edilen, hiçbir yasal belgesi olmadan taşıma hizmeti sunmaya çalışan korsan nakliye firmaları da yer almaktadır. En ucuz nakliye firması olsun diyen müşterilerimiz maalesef yeterli araştırmaları yapmadan bu korsan firmaların tuzağına düşebilmekte ve hiç istemediğimiz hırsızlık olaylarına dahi müşterimiz düşebilmektedir. Bu nedenlerle yasalara %100 uyum gösteren firmamız ve sunduğumuz eşsiz hizmetler göz önüne alındığında uygun nakliye firmaları arasında birinci sırada yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Evden eve nakliye istanbul şirketi arayan müşterilerimizin tercihleri arasında Kayaoğlu Nakliyat yer almaktadır. Aranılan ve tercih edilen, hizmet kalitesi ile ön plana çıkan firmamız nakliye hizmetlerinin tamamında ve özellikle evden eve nakliye çalışmalarında hizmet sunmaktadır.

Kurumsal nakliyat firmaları İstanbul içerisinde Kayaoğlu Nakliyat; evden eve nakliye hizmetleri, İstanbul şehirlerarası nakliye hizmetleri, kurumsal ofis taşıma, asansörlü eşya taşıma, banka taşıma ve piyano taşıma hizmetleriyle ön planda yer almaktadır. Kurumsal firmalarında tercihi arasında yer alan firmamız bireysel taşıma hizmeti ile birlikte kurumsal firmalar içinde nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal nakliyat firmaları İstanbul bölgesi için de her türlü nakliyat hizmetini yerine getiren firmamız %100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmaktadır.

Sosyal medya platformlarından biri olan armut platformu gibi birçok platformda da hizmetlerini sunan firmamız, armut evden eve nakliyat İstanbul aramasını gerçekleştiren müşterilerimiz için de ilk sıralarda yer alarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortalı nakliye firmaları içerisinde görev alan Kayaoğlu Nakliyat, tüm taşıma hizmetlerinde sigortalı nakliye hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Müşterimizin mallarına değer vererek onların demontaj, paketleme, nakliye ve montaj süreçlerinde zarar görecek tüm eşyalarını sigorta hizmetimiz ile sigortalıyoruz. Böylece müşterilerimize verdiğimiz nakliye hizmetleri değer kazanıyor ve firmamız sigortalı nakliye firmaları arasında tercih ediliyor.

Nakliyat İstanbul Avrupa yakası hizmeti talep eden müşterilerimiz için ister Anadolu yakasından Anadolu yakasına isterlerse her iki yakadan farklı şehirlere nakliyat hizmetimizi sunuyoruz. Tüm taşımacılık belgelerine sahip olan firmamız asya ve Avrupa kıtaları arasında onaylı taşımacılık şirketi olarak görev almaktadır.

Şehiriçi nakliyat hizmetimiz sunduğumuz hizmetlerinde % 70 ini oluşturmaktadır. Şehiriçi nakliyat hizmeti müşterilerimiz arasından tercih edilen taşıma hizmetlerinin başında gelmektedir. Bu hizmet Kayaoğulu Nakliyat için özel bir hizmet kalemi olup şehiriçi nakliyat hizmetleri diğer hizmetlerimizde olduğu gibi titizlik ve hassasiyetle yürüttüğümüz hizmetlerimizden biridir.

İstanbul nüfus yoğunluğu ve iş hacmi bakımından diğer illere nazaran yoğunluğun çok daha fazla olduğu illerimizdendir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti de müşterilerimiz tarafından sıkça arama yapılan hizmetlerin başında gelmektedir. İş, Okul hayatı ve ekonomik sebepler başta olmak üzere İstanbul içerisinde İstanbul evden eve nakliyat hizmetinden yararlanan müşterilerimiz bir hayli fazladır. Burada ihtiyaç duyulan yoğunluğa cevap vermek, aynı hizmet kalitesini geliştirerek sürdürmek, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın benimsediği ilkeler arasında yer almaktadır.

İstanbul nakliyat hizmetimiz ile bu yoğunluğa cevap verecek profesyonel, alanında uzman ekipler ile çalışıyor ve müşteri memnuniyetini sağlamak için her geçen gün değişen teknoloji ile birlikte firmamızı da geliştiriyor, daha iyi hizmet sunabilmek için katma değer sağlayacak hizmetlerimizi artırıyoruz.

Şehiriçi nakliye hizmetimiz ile İstanbul’un ilçelerinden herhangi bir farklı ilçesine taşınmak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız kampanyalı bir hizmettir. Bu hizmetimizden yararlanan ailelerimiz 1 yıl içerisinde farklı şehirlere ya da ilçelere taşınması sırasında firmamızı tercih etmeleri durumunda güncel nakliye fiyatları üzerinden %10 ek indirim almaktadırlar. Böylece Kayaoğlu Nakliyat’ı tercih eden müşterilerimizi koruma altına alarak piyasadaki en ucuz nakliyat hizmeti kendilerine sağlamış oluyoruz. Şehiriçi nakliye hizmetini firmamızdan alan müşterilerimiz bizi tercih etmeleri için her geçen gün fırsatlarımızı çoğaltıyor kendileri için hizmet kalitemizi artırıyoruz.