Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA NAKLİYAT HİZMETLERİ

ofis-tasima-firmalariKayaoğlu Nakliyat, kurumsal taşıma hizmetleri içerisinde ofis taşıma hizmetini profesyonel kadrosu ve yılların vermiş olduğu deneyim ile sunmaktadır. Ofis taşıma çoğu zaman evden eve nakliye hizmetleri gibi haftanın her günü sağlanan bir hizmet değildir. Firmalar, iş yerleri, fabrikalar gibi iş merkezleri en az kesinti ile ofis taşıma hizmetinden yararlanmak isterler. Bu da mesai saatlerine göre değişmekle beraber bazen bir gün içerisinde bazen iki gün içerisinde bazen de mesai saatleri sonrasında bir gecede nakliye hizmeti gerçekleştirilir. Bu süreçte firmanın yeteri kadar aracı, ekipmanı ve personeli olması büyük önem arz etmektedir.

Ofis taşıma nakliyat süreçlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenir. Araç arızaları, personel yetersizlikleri ya da ekipman eksikliği gibi sorunlara yer yoktur. Bir sorun yaşanması durumunda firmanın mesai başlangıcı daha geç olacak ve iş kaybı gibi durumlar oluşabilecektir. Ofis taşıma nakliyat planı yapılırken bu tür durumlar göz önünde bulundurularak nakliyat firması seçimi dikkate alınmalıdır.

Ofis taşıma hizmetlerini sunan firmamız ofis taşıma şirketleri arasında kurumsal ofis taşıma hizmetiyle tercih edilen firmalardan biridir. Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üye bir kuruluştur. Kayaoğlu Nakliyat, Ofis taşıma şirketlerinin gereksinimi olan tüm taşıma belgelerine sahiptir. Ekiplerimiz periyodik olarak iş sağlığı ve güvenliği kurallarına karşı eğitim alması sağlanmaktadır. Böylece yaptığımız işi güvenli, taraflardan herhangi birine zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmış olur.

Ofis nakliyat süreçlerinde diğer bir konu eşyaların sigortalanması hizmetidir. Müşterilerimizin ofis veya iş yeri içerisinde bulunan tüm eşyalar taşıma sırasında gerçekleşebilecek kazalara karşı sigorta altına alınmaktadır. Böylece herhangi bir hasar durumunda müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçilmektedir. Ofis nakliyat süreçlerinde tercih edeceğiniz firmaların sigorta hizmeti verdiğini sorgulamanızı öneriyoruz.

İş yeri taşıma nakliyat hizmetleri ile ilk sıralarda yer alan Kayaoğlu Nakliyat, yıllar içerisinde deneyimleri ile en çok aranan nakliyat firmaları arasında yer alarak sektörde vermiş olduğu hizmet ile ön plana çıkmıştır. İş yeri taşıma nakliyat hizmetimiz içerisinde ofis taşıma, iş yeri taşıma, fabrika taşıma, büro taşıma gibi tüm iş yerleri için taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. İş yeri taşıma nakliyat süreçlerinde gerekli olan personel, araç ve ekipman stoğu bulunmakta, sorunsuz nakliye hizmeti Kayaoğlu Nakliyat ile sağlanmaktadır.

Ofis taşıma firmaları içerisinde yer alan Kayaoğlu Nakliyat uygun fiyat, kaliteli hizmet, uzman personel kadrosuyla tüm nakliye süreçlerinizde yanınızda yer almaktadır.

Kayaoğlu Nakliyat – 444 3 972

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

15

12