Kiralık Eşya Depolama Hizmet Detayları

4İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Kayaoğlu Nakliyat 20 yılı aşkın süredir anahtar teslim nakliyat hizmetlerini sağlamaktadır. Geniş araç filosu ve uzman personeli ile bugün Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Son yıllarda artan eşya depolama talepleri üzerine eşya depolama hizmeti de sağlamaktadır. Eşya depolama fiyatlarımızı belirlerken müşterimizin eşya durumu göz önüne alınarak ücret belirlenmektedir. Bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaşarak eşyalarınızın kiralama süresine bağlı olarak güncel fiyat bilgisini hızlıca öğrenebilirsiniz.

İstanbul Depolama

İstanbul eşya depolama firması olan Kayaoğlu Nakliyat ile sizlerde eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda güvenle tutabilirsiniz. Yüksek güvenlik ve koruma altında olan İstanbul depolama alanlarımız, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İstanbul depolama hizmetimiz sayesinde en uygun fiyatı en kaliteli hizmeti Kayaoğlu Eşya Depolama firmamızdan temin edebilirsiniz.

İstanbul Odalı Depolama

Müşterilerimize ait eşyalar depolama alanlarımızda odalı alanlarda muhafaza edilmektedir. Odalarımızın büyüklükleri farklı m2 lerde olup tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekildedir. Depo alanlarımızdan sizlere en uygun olanı tercih ederek istediğiniz sürede kirada tutabilirsiniz. Kira süresi sonrasında da eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Güvenli Depolama

Firmamız müşteri eşyalarına en yüksek seviyede önem vermektedir. Tüm eşyalar paketlenerek depo alanımızda yükseltilmiş zemin üzerinde muhafaza edilmektedir. Isı ve nem dengesi kontrol altında tutularak eşyaların zarar görülmesinin önüne geçilmektedir. Kamera ve alarm sistemleri ile de eşya depo alanlarımız 7/24 kontrol altındadır. Müşterilerimiz eşyalarını güven içerisinde muhafaza edilmektedir. Müşterimiz ile yapacağımız eşya sigortası kapsamında da olası risklere karşı eşyalarınız korunmaktadır.

2İstanbul ev depolama

Depolama faaliyetlerimiz şu anda İstanbul geneline hizmet vermektedir. Diğer şehirlerde eşya depolama hizmetleri hakkında da çalışmalarımız devam etmektedir. İstanbul’da ev eşyası depolama hizmeti arıyorsanız bizlerden fiyat alarak ev eşyalarınızı en uygun fiyata depomuzda saklayabiliriz. İstediğiniz süre sonunda da eşyalarınızı istediğiniz adrese uygun fiyata nakliyatını gerçekleştirebiliriz. Ev depolama hizmetleri için firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak en doğru fiyatı öğrenebilirsiniz.

İstanbul Hızlı Depolama

Eşya depolama hizmetimiz nakliyat hizmetimiz de olduğu gibi gerektiği durumlarda asansörlü nakliyat aracımız ile sağlanabilmektedir. Müşterimizin eşyalarının alınacağı adres yüksek bir katta ise müşterimiz asansörlü aracımızı talep ederek eşyalar nakliyat aracına hızlı bir şekilde yüklenmektedir. Eşya depolama alanına güven içerisinde getirilen eşyalar uzman personellerimiz ile eşya depolama alanına istif edilmektedir. Eşya durumuna bağlı olmak üzere eşya depolama hizmetimizi gün içerisinde tamamlayarak müşterimizin diğer iş planlarını yapmasına destek oluyoruz. Hızlı depolama ile müşterilerimiz diğer işlerine daha iyi odaklanarak depolama çalışmamızı tamamlamış oluyoruz.

Evden Eve Depolama

Evden Eve depolama hizmetimizde ev eşyalarınız depolama alanlarımızda belli bir süre tutulduktan sonra yine belirteceğiniz ev adresinize tüm eşyalar taşınmaktadır. Buna evden eve depolama hizmeti diyoruz. Kira sözleşmesi sonrasında ev eşyalarınız istediğiniz adrese güven içerisinde sevkiyatı yapılmaktadır.

1Kurumsal Depo

Firmamız nakliyat hizmetimiz ile birlikte eşya depolama hizmetini ev müşterilerimize ve kurumsal müşterilerimizin tamamına sunmaktadır. Küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar tüm eşyaların güven içerisinde tutulacağı eşya depolama alanlarımız mevcuttur. Böylece ister ev eşyası ister iş yerinizin eşyaları korunaklı alanlarda muhafaza edilmektedir. Bugüne kadar yerine getirdiğimiz ev eşyası depolama ve kurumsal depo hizmetlerimiz ile sizlerde bizlerden güven içerisinde eşya depolama hizmeti satın alabilirsiniz.

Depolama Firmaları

Kayaoğlu Eşya depolama firmaları arasında adını duyurmuş sektörde bilinen ve Evden eve nakliyeciler derneğine üye bir kuruluştur. Tüm resmi evrakları bulunmakla beraber nakliyat ve depolama alanları süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi için kalite standartlarını sağlamakta ve bunları da TSE üzerinden aldığı kalite belgeleriyle sunmaktadır.

Uygun Depolama

Kayaoğlu eşya depolama hizmeti uygun depolama çözümlerini barındırmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini esas almıştır. Uygun fiyat politikamız ile eşya depolama hizmetini sunarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek lider firmalardan biridir.

Ucuz Eşya Depolama

Müşterilerimiz eşyalarının güven içerisinde depolanmasının yanı sıra bu hizmeti ucuza temin etmek istemektedir. Kullanılmayan ancak atıl durumda olmayan eşyalarının muhafaza edilmesini talep eden müşterilerimize ucuz depolama hizmeti Kayaoğlu eşya depolama firması tarafından güvenle sağlanmaktadır.

3Ataşehir Eşya Depolama

Firmamız eşya depolama hizmetini şu anda İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında sağlamaktadır. Anadolu yakasında özellikle Ataşehir ilçesinde eşya depolama hizmeti verilmektedir. Bu bölgede oturan müşterilerimiz yine kendi bölgelerine en yakın alanlarda bulunan eşya depolama yerlerine eşyaları sevk edilmektedir. Böylece eşyaların teslim alınması sırasında da hızlı ve ekonomik maliyetler ile hizmet sağlanmaktadır. Ataşehir eşya depolama firması olarak bizleri güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Kayaoğlu nakliyat eşya depolama hizmetini İstanbul Anadolu yakasında yerine getirmektedir. Anadolu yakasında ilçe merkezlerine yakın konumlarda bulundurduğu eşya depolama alanları ile müşterilerinin güvenilir bir şekilde eşya depolama hizmetini yerine getirmektedir.