İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat | Kampanya Kodu ile İndirimli Taşının

istanbul-izmir-evden-eve-nakliyatİstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Kayaoğlu Nakliyat, İzmir bölgesinde bulunan sevkiyat araçları ile evden eve nakliyat hizmeti arayan tüm müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Müşterilerimizi desteklediğimiz bu kampanya ile indirimli nakliyat hizmeti alırken %100 müşteri memnuniyetini de firmamız sağlıyor olacak.

İzmir Bölgesinde Başlıca Nakliyat Hizmetlerimiz

  • İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul İzmir Asansörlü Nakliyat
  • İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir İstanbul Nakliye

Kayaoğlu Nakliyat İzmir bölgesinde konumlandırdığı nakliyat araçları ile güvenli nakliyat hizmetini gerçekleştirir. Haftanın her günü İzmir İstanbul arası nakliye hizmeti veren firmamıza ulaşarak sizlerde indirimli kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Firmamız şehir içi ve şehirlerarası nakliyat belgelerine sahip olup END Nakliyeciler Birliğine üye kuruluş olup sektöre katkı sağlamaya devam etmektedir.

Kampanya kodunu müşteri temsilcimize ileterek sizlerde İstanbul izmir evden eve nakliyat hizmetinde indirimli nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul izmir Evden Eve Nakliyat için Kampanya Kodu

Kayaoğlu Nakliyat İzmir nakliyat hizmetinde kampanya düzenlemiş ve kampanya kodu olarak İZMİR35 kodunu üretmiştir. Bizleri aradığınızda bu kodu ileterek sizlerde indirimli kampanya kodu sayesinde ucuz nakliyat hizmeti alıyor olacaksınız.

istanbul izmir arası evden eve nakliyat fiyatları

Kayaoğlu Nakliyat olarak İzmir istanbul arası evden eve nakliyat fiyatlarını aşağıdaki gibi belirledik. Eşyalarınızın durumu, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı bilgisine göre fiyatlarımız netlik kazanacaktır. Bu bilgileri bizleri arayarak belirtmeniz durumunda sizlere net olarak istanbul izmir arası evden eve nakliyat fiyatını belirtmiş olacağız.

1+1 izmir istanbul evden eve nakliyat ücreti 2500 TL - 3500 TL arasındadır.

2+1 izmir istanbul evden eve nakliyat ücreti 3500 TL - 4500 TL arasındadır.

3+1 izmir istanbul evden eve nakliyat ücreti 5500 TL - 6500 TL arasındadır.

Belirttiğimiz gibi bu fiyatlar tahmini fiyatlar olup eşya yoğunluğu ve konuma göre değişiklik söz konusu olabilmektedir.

İstanbul izmir arası ya da izmir istanbul evden eve nakliyat ücretini diğer firmalarda olduğu gibi online ödeme ile değil hizmet gerçekleştikten sonra ödersiniz. Bu da müşterilerimizin aklındaki önemli güven sorunlarından biridir. İsterseniz hizmet sonrası kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Belirttiğimiz fiyatlar anahtar teslim fiyatlardır. Şu anda sektörde olan hizmet satan toptancı firmalar ile ilişkimiz bulunmamaktadır. Bu firmaların web sitelerini kontrol ettiğinizde yapılacak her taşıma hizmeti için ayrı bir fiyat ile karşılaşırsınız. Muhatabınız hizmet sağlayan firma olmakla birlikte daha sonra nakliye firması ile irtibata geçersiniz. Farklı iki yerden hizmet almak gibi bir durum oluşmakla beraber süreçlerde problem yaşamanızda olasıdır. Problem yaşadığınızda hangi firmadan ücretinizi geri iade alacağınızı bile çoğu zaman bilemezsiniz. İşte bu sorunları analiz eden firmamızdan alacağınız hizmet ile tek bir kişi ile irtibat kurar ve anahtar teslim izmir istanbul arası nakliyat hizmetini uygun ücret ödeyerek sahip olursunuz.

İzmir istanbul evden eve nakliyat fiyatlarını sorgulayan tüm müşterilerimiz birçok nakliye firmasına ulaşabilmektedir. Ancak Kayaoğlu nakliyat olarak profesyonel ekipman ve uzman kadro ile tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde şehir içi ve şehirler arası nakliyatını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız merdiven altı firmalarda yaşayabileceğiniz tüm olumsuzlukları bilmekte kesinlikle bu firmalara itibar edilmemesi konusunda müşterilerini uyarmaktadır. Buradan ulaşacağınız haberler bölümünü de izlemenizi nakliyat firması tercih ederken resmi evraklara sahip nakliyat firması tercih etmenizi öneriyoruz.

Uzman personelimiz şikayetvar.com siteleri inceleyerek merdiven altı firmaların yapmış olduğu müşteri mağduriyetlerini analiz etmekte böylece müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için her gün kendimizi geliştiriyoruz.

Firmamız ayrıca END Nakliyeciler birliğine de üye kuruluş olup sektörün gelişimi için de katkı sağlamaktadır.

Kayaoğlu nakliyat izmir istanbul evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra İstanbul ve Ege bölgesi başta olmak üzere aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır.

  • İzmir Ofis Taşıma
  • İzmir İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  • İzmir İstanbul Asansörlü Ofis Taşıma
  • izmir İstanbul Parça Eşya Taşıma
  • Eşya Depolama

Firmamıza 0 533 364 13 35 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. İzmir istanbul evden eve nakliyat kampanya kodunu not ederek indirimli nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

button_hemen-ara