Silivri Nakliyat

Silivri İstanbul Evden Eve Nakliyat

silivriKayaoğlu Nakliyat, İstanbul Silivri ilçesinde nakliyat hizmetlerini profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti ile yerine getirir.

Firmamız resmi bir kurum olup tüm taşıma evraklarına sahiptir. Silivri ilçesinde ev taşıma, iş yeri nakliye, kiralık depo hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için hizmet sunuyoruz. Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üye bir kuruluş olup tüm süreçlerimizde kalite yönetim sistemi uygulamalarını işletmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SİLİVRİ İSTANBUL ARASI NAKLİYE FİRMASI

Firmamız, Silivri ilçesinde şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini yerine getirmektedir. Silivri’dan tüm Türkiye’ye uygun fiyatlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri için tüm araçlarımız bakımlı, şoförlerimiz ve personelimiz şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinde deneyimlidir. Silivri şehirlerarası taşıma hizmetinde firmamızı tercih ettiğinizde web sayfamızı ziyaret eden tüm müşterilerimize özel indirim uygulanmaktadır. 444 3 972 den bizlere ulaşıp web sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz için indirimli fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SİLİVRİ İSTANBUL PARÇA EŞYA TAŞIMA

Kayaoğlu Nakliyat, parça eşya taşıma işi ile müşterilerine ait eşyaları güven içerisinde istedikleri yere taşımaktadır. Şehiriçi nakliyat ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti içerisinde parça eşya taşıma hizmeti de gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimiz komple ev eşyası yerine parça eşya da taşıtmak istiyorlar. Firmamız hafta içerisinde gerçekleştirdiği şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile birlikte parça eşya taşıma çalışmasını da gerçekleştirmektedir. Şehiriçi nakliyat seferleri sırasında da talep edilen parça eşya taşıma talepleri yerine getirilmektedir. Silivri İstanbul parça eşya taşıma için firmamızı tercih eden müşterilerimiz kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmaktadır.

İSTANBUL SİLİVRİ VİLLA TAŞIMA

Villa taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz evlerinde bulunan eşyaların özenle taşınmasını talep ederler. Kayaoğlu nakliyat olarak müşteri ayrımı gözetmeksizin ister şehiriçi nakliyat ister şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kaliteli hizmet sunma adına hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Tüm müşterilerimizin eşyaları bizim için değerli olup onları aynı hassasiyetle sarar, gerekli ürünleri koliler ve taşımacılık hizmetini en ufak bir sorun yaşatmayacak şekilde gerçekleştiririz. Villa taşımacılık hizmetinde müşterimiz ile yaptığımız sözleşmeye %100 uyum gösteririz.

İSTANBUL SİLİVRİ DEPOLAMA

Müşterilerimiz şehiriçi nakliyat ya da şehirlerarası nakliyat hizmetleri sırasında evden eve taşımacılık hizmetleri yanı sıra eşya depolama hizmetlerimizden de talep etmektedirler. Farklı sebeplerden dolayı eşyaların taşınacağı yerler hazır olmayabilir. Müşterilerimizin eşya durumuna göre ekonomik depolama alanı hazırlayarak istediğiniz sürelerde depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Silivri depolama hizmetleri ile Kayaoğlu Nakliyat müşterilerine güven vererek hizmetine kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Depolama hizmetlerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Silivri nakliye fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz, taşımacılık hizmetleri için bilgi talep formumuzu doldurabilir ya da 444 3 972 den firmamıza ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL SİLİVRİ ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Silivri ilçesinde özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarını güvenle ve hızlı taşımanın yolu asansörlü taşıma hizmetidir. Proje yöneticimiz eşyaların kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı konusunda müşterimizden bilgi aldıktan sonra alternatif olarak asansörlü taşıma hizmetimiz hakkında bilgi sunulmaktadır. Nakliye anlaşması imzalandıktan sonra eşyaların taşınma süreci başlamaktadır. Asansörlü nakliyat aracımız ve personellerimiz söz verdiğimiz saatte hazır olarak gerekli nakliyat işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde yürütmektedir.

SİLİVRİ İSTANBUL OFİS TAŞIMA

Ev nakliyat hizmetleri dışında kurumsal firma olan müşterilerimizin her türlü eşyalarının taşınması içinde yaptığımız sürekli anlaşmalar ile tüm taşımacılık faaliyetleri planlı ve istenen şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal müşterilerimiz için olmazsa olmaz ilk seçenek olarak şart koşulan zamanında taşımacılık hizmetine firmamız %100 uyum göstermektedir.

Sürekli nakliyat hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz için yapılan anlaşmalar ile araç ve personel tahsisi sağlanarak kurumsal taşıma hizmetleri yerine getirilir.

İş yeri kiralarının artmasıyla birlikte kiralık ofis arayan müşterilerimiz nakliyat hizmetlerini firmamızdan sağlayarak ekonomik nakliyat işlerini sağlamış olurlar. Ofis mobilyalarının taşınması, arşiv taşıma gibi ihtiyaçlarınız için firmamız hizmet vermektedir.

Silivri ofis taşıma hizmetimizin detaylarına buradan ulaşabilir, 444 3 972 den firmamız ile iletişime geçerek ofis taşıma özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

ev-esyalari-icin-kiralik-depo-fiyatlari

Merkezi İstanbul Ataşehir'de faaliyetlerini sürdüren Kayaoğlu Nakliyat, eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. İstanbul'un anadolu ve avrupa yakasında bulunan depoları ile müşteri ihtiyaçlarına göre 20 m2 den 200m2 ve daha fazla alanlar üzerinde hizmet vermektedir. Eşyaların durumuna göre depolama alanlarındaki hizmetlerimiz de farklılık göstermektedir. Eşyalar arasında ısıya bağlı etkilenen eşyalar varsa depo alanları buna bağlı olarak seçilmektedir. Tüm eşyalar olası su baskınlarına karşı raf düzeninde saklanmakta, olası yangın ihtimaline karşı yangın ihbar sistemi bulundurulmaktadır. İstanbul eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz değişik nedenlerden dolayı evden eve taşıma hizmeti ya da ofis taşıma hizmeti sırasında yeni taşınma yerinin hazır olmamasından dolayı ya da farklı ihtiyaçlardan dolayı eşyaların depoya taşınmasını istemektedirler. Kayaoğlu Nakliyat ev eşyası taşıma hizmetini nasıl kaliteli bir şekilde sağlıyorsa İstanbul eşya depolama hizmetini de ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

İSTANBUL DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat İstanbul'un her semtinde depolama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Depolama hizmeti talep eden tüm müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız depolama hizmetlerinde tercih edilen firmalar arasındadır. Sektörde 20 yılı geçkin bir süredir hizmet veren firmamız uzman personel ve güvenli depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama fiyatlarımız ise müşteri eşyalarına göre tespit edilmekte ve kiralama süresi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. İstanbul Depolama hizmetinde en iyi kalite ve en iyi fiyat garantisi sunarak müşterilerimizi geri çevirmiyoruz. İstanbul depolama hizmetini Kayaoğlu Nakliyat'dan tercih eden müşterilerimize yıl içerisinde ki diğer nakliyat hizmetleri için de %5 indirim sağlıyoruz.

İSTANBUL EV EŞYASI DEPOLAMA

Müşterilerimiz iş değiştirme, şehir değiştirme veya ülke değiştirme gibi durumlarda ev eşyalarını geçici süre ile depolamak istemektedirler. Henüz netleşmeyen bu süreçte ev eşyalarını depolamak iyi bir fikirdir. Ancak ev eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bunun için dikkat edilmesi gereken noktalardan birkaçı aşağıdaki gibidir.

* Eşya depolama firması tercih ederken tüm yetki belgelerine sahip olduğunu ve yetki belgelerinin tarihlerinin geçerli olduğunu kontrol ediniz.
* Eşya depolama hizmeti ile ilgili referansları kontrol ediniz.
* Hizmet alacağınız kurumun bir iş yeri olduğunu teyit ediniz.
* Eşya depolama hizmeti ile ilgili bir sözleşme imzalayınız.
* Eşyalarınız için sigorta talebinde bulununuz.

İstanbul ev eşyası depolama hizmeti alırken dikkat edilecek hususlar bu şekilde olup her zaman yasal devlet tarafından onanmış güvenilir firmalar ile çalışınız. Daha ucuz ancak hiçbir şekilde güven vermeyen firmaları tercih etmeniz durumunda bir çok mağduriyet ile karşılacağınızı unutmayınız.

İSTANBUL ANTİKA EŞYA DEPOLAMA

Türkiye'nin değişik bölgelerinde özellikle nüfus yoğunluğunun fazla olduğu başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde antika eşya depolama hizmetini de müşterilerimiz talep etmektedirler. Antika eşyaların depolanması ev eşyalarına göre riskleri daha fazladır. Eşyaların taşınmasından saklama koşullarına kadar geçen tüm süreç uzmanlık istemektedir. Ürünlerin depolanacağı alan ortam şartları ürünlere vereceği zarar hepsi özenle dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Antika eşya depolama hizmeti sırasında bulunduracağımız bilir kişi ile birlikte antika eşyaların fizibilite çalışması yapılarak durumları hakkında rapor hazırlanmaktadır. Eşyaların korunma süreçleri hakkında bilgi alınmakta ve paketlemeleri buna göre yapılmaktadır. Bulunması gereken ortam şartları yine bilirkişi gözetiminde kayda alınmaktadır. Hazırlanan rapora göre saklama koşulları uygun olan depo tercihi yapılarak antika ürünlerin taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

İstanbul'da antika eşya depolamak isteyen tüm müşterilerimiz sunduğumuz hizmeti beğenmekte ve eşyalarına gösterdiğimiz özenle Kayaoğlu Nakliyatı tercih etmektedirler.

SİGORTALI EŞYA DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat tüm eşya nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde sigortalı eşya depolama çalışmasını yapmaktadır. Müşterilerimize sadece söz ile değil yazılı yaptığımız anlaşma ile de mallarını koruyacağımızı beyan ederiz. Nakliyat sürecinde eşyaların başına gelebilecek zararlar bu sözleşme kapsamında teminat altına alınmaktadır. Böylece müşterilerimiz güven içerisinde firmamızı tercih ederler. Sigortalı eşya depolama hizmetinde birinci öncelik müşteri güvenini sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde olan Kayaoğlu Nakliyat bu süreçte sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamış ve şikayet almayan firmalar arasında yer almıştır. Sigorta eşya depolama da bu memnuniyeti sağlayan firmamıza iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL HIZLI EŞYA DEPOLAMA

Kayaoğlu Nakliyat depolama yapılacak eşyaların durumuna göre araç, ekipman ve personel bulundurma garantisini vermektedir. Bu süreçte bir ekibin ya da bir ekipmanın hazır olmaması tüm nakliyat süreçlerini etkileyecektir. Kayaoğlu Nakliyat İstanbul'da hızlı eşya depolama yapan yegane firmalardan biridir. Yüksek katlarda bulunan eşyalarınız bizim için sorun olmamaktadır. Asansörlü eşya taşıma araç ve ekipmanlarımız ile kaçıncı katta olursanız olun eşyalarınız çok hızlı bir şekilde taşınmakta ve depolanmaktadır. Eşyalarınızın az veya çok oluşu da önemli değildir. İster çok katlı iş yeriniz olsun ister tek katlı iş yeriniz olsun personellerimiz buna göre artırılmaktadır. Böylece İstanbul'da hızlı eşya depolama hizmetini sunan firmalar arasında olmaktayız. Hızlı eşya depolama hizmetini sunarken kaliteden asla taviz vermeyiz. Hızlı eşya depolamanın inceliklerini uzun yıllardan beri vermiş olduğumuz profesyonel hizmetten öğrendik. Bu süreçte müşterilerimiz istediği zamanda eşyalarını taşır istediği zamanda depolar ve yine istediği yere naklini gerçekleştiririz. Verdiğimiz tarihi sözleşmeye yazar müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışırız.

Kayaoğlu nakliyat depolama hizmetleri ile müşterilerinin tercihi olmaya devam etmektedir. Bize danışan bilgi alan tüm müşterilerimize teşekkür eder, müşterimiz olmanızı görmekten memnuniyet duyarız.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

15

12

Eşya Taşıma Dolaplarımız

Eşya Taşıma Dolabı

Müşterilerimizin eşyalarını özel saklama dolaplarında muhafaza ederek nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını özenle koruyor, teslim aldığımız gibi nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari

Eşya Taşıma Dolabı

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari-3