İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatı

İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ÜCRETİ

Asansörlü nakliyat hizmeti, nakliyat firmaları tarafından iki şekilde sunulmaktadır. Asansörlü nakliyat araçları olan firmalardan araç kiralama yöntemi ile hizmet sunan nakliye firmaları ve kendi asansörlü aracı olan nakliyat firmaları şeklindedir.

Hizmet tipine göre farklı fiyatlar ile karşılaşılabilir. Bazen kendi asansör nakliyat aracı olan firma daha yüksek bir ücret verirken, bu hizmeti devamlı sunduğu için -ancak asansörlü nakliyat aracı olmayan- daha uygun fiyat veren firmalarda bulunabilmektedir.

Müşterilerimiz asansörlü nakliyat fiyatı alırken kendi asansörlü nakliyat aracı olan ve olmayan firmalardan fiyat karşılaştırması yapmasını öneriyoruz.

Kayaoğlu Nakliyat olarak birincil vazifemiz müşterimizin eşyalarını anlaştığımız şekilde güven içerisinde taşınmasını sağlamaktır. Bu nedenle kendi aracı olan veya olmayan nakliyat firmaları ile müşterilerimizi ayrıca bir firma aramaya sokmadan anahtar teslim taşıma faaliyetini Kayaoğlu Nakliyat olarak üstleniyoruz.

Asansörlü Nakliyat Fotoğrafları Koy

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Eşya Taşıma Dolaplarımız

Eşya Taşıma Dolabı

Müşterilerimizin eşyalarını özel saklama dolaplarında muhafaza ederek nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını özenle koruyor, teslim aldığımız gibi nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari

Eşya Taşıma Dolabı

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari-3