İzmir Nakliyat Fiyatları

İZMİR NAKLİYE FİYATLARI

İzmir nakliyat fiyatlarını belirleyen ilk husus eşyaların miktarıdır. Bununla birlikte eşyaların hangi mesafeye taşınacağı ikinci husus olarak değerlendirilir. Farklı olarak eşyaların kaçıncı kattan hangi kata taşınacağı, asansörlü nakliyat hizmetine gereksinim duyulacağı gibi konular da nakliye fiyatı belirleyici unsurlardandır.

İzmir nakliye ücretinin temel belirleyici maddesi olan eşya miktarı ile taşıma hizmetini gerçekleştirecek ekip sayısı ve araç büyüklüğü iyi planlanmalıdır. Müşteri ihtiyaçlarına göre taşıma programını hazırlayan firmamız müşterilerimiz için en ideal ücreti sağlamaktadır. Bu da ancak iyi bir nakliye organizasyonu ile gerçekleştirilmektedir.

İzmir Nakliye hizmetlerini yıllardan beri sağlayan firmamız müşteri ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek taşıma planlamasını zamanında organize ederek şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetini yerine getirir.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Eşya Taşıma Dolaplarımız

Eşya Taşıma Dolabı

Müşterilerimizin eşyalarını özel saklama dolaplarında muhafaza ederek nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını özenle koruyor, teslim aldığımız gibi nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari

Eşya Taşıma Dolabı

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari-3